Kullanıcı Sözleşmesi

cicibici.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Bebeko olarak cicibici.com ve Bebeko perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan binlerce takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en yeni seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Mutlu Müşteri: Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Bebeko e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. cicibici.com, çocuk giyim kavramını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi: cicibici.com'da satılan tüm ürünler yerli-yabancı olsun kaliteli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

cicibici.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Havale/EFT, Kredi Kartı ve GarantiPAY Ödeme Seçenekleri, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.