Ürün İadesi

Ürünümü iade etmek istiyorum, İade Şartları nedir, hangi ürünleri iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde Cicibici.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

(*) Satış Sözleşmesi, "MADDE 14: CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER" haricindeki tüm ürünlerin iadesi mümkündür.Ürün iade etmek istiyorum ne yapmalıyım ?

İade etmek istediğiniz ürün iade şartlarına uyuyor ise; Müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da iletişim formunu kullanarak bizi bilgilendirin. Konu ile alakalı irtibatı sağladıktan sonra iade işleminiz gerçekleşmesini sağlayalım.


Ürün iade ederken kargo ücreti öder miyim ?

İade işlemlerinde “kargo ücreti” ödemezsiniz


Ürün iade etmek için kargo şirketine nasıl ulaşırım ?

Aşşağıdaki linklerden size en yakın kargo şubesinin adresini öğrenerek doğrudan şubeye teslim edebilir yada sizden teslim almalarını talep edebilirsiniz..

Yurtiçi Kargo Size En Yakın Şubesi

Mng Kargo Size En Yakın Şubesi

Aras Kargo Size En Yakın Şubesi 

Sürat Kargo Size En Yakın Şubesi 

PTT Kargo Size En Yakın Şubesi


Ürün gönderdikten sonra süreci nasıl takip ederim?

Ürününüz tarafımızca teslim alındıktan sonra iade koşullarına uygunluğu kontrol edilecektir.

İade işlemlerinin onaylanması durumunda, iade tercihiniz doğrultusunda ürün bedeliniz 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

(*) İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir.


Sepet×

Sepet Toplamı:

Satın Al Temizle